Новини

Головна » Новини   

Заголовок новини

Відгуки учнів про зустріч із учасником АТО 

Майор Драмарецький В.В. розповів , що прикордонники і місцеві мешканці допомагають один одному . Місцеві пригощали кавунами , а бійці ділилися консервами, згущеним молоком.

Квапіл  Дмитро

Нікому війна не потрібна . Адже гинуть молоді хлопці і в Україні , і в Росії . Я мрію,  щоб війна закінчилася .

Гречук Євген

Володимир Вікторович розказав , як бійці звільняли села , а люди їм дякували , як вони їхали на завдання і одна машина проїхала благополучно , а БТР , що був позаду , підірвався . Одного разу , коли ворог накрив позиції щільним вогнем , хлопці просто казали , щоб «не було – боляче». Це мене дуже вразило .

Генсіцький Олег

У мене було безліч запитань до нашого гостя . Те , що він розповідав , було шокуючим . Я ледве стримувала сльози , адже гинуть чиїсь сини , чоловіки , батьки . Бійці , що воюють на Донеччині , -- справжні герої . Вони захищають нас , не пускають ворога на наші землі . Володимире Володимировичу , повертайтеся всі живими !

Генсіцька Ольга

Ми навіть запитали Володимира Вікторовича , чи вистачає бійцям продуктів . Він , сміючись , відповів , що вони навіть борщ варять .

 Діденко Юлія

Майор-прикордонник розповів , яке зараз пекло на сході , як там гинуть люди за свободу України й українців , щоб на нашій вулиці завжди було свято . Після короткої відпустки  він знову повертається на Луганщину . Своїм друзям Драмарецький В. В. відвезе наші малюнки і листи . Ми молимося за них . Слава героям !

Кривушина Анастасія

Всі присутні слухали майора Драмарецького В. В. Затамувавши подих . Виявилось , що по телевізору людям  не показують багато правдивих і страшних речей . Незважаючи на небезпеку Володимир Вікторович  збирається повернутися на заставу . Я ніколи не забуду його слів: «Звичайно , повернуся , адже там мене чекають побратими».

Рогальська Дарія

Я був спочатку здивований , чому прикордонники  перестали збивати безпілотники  . А Володимир Вікторович пояснив , що раніше вони це робили , але після потрапляння в ціль розпочинались жорстокі обстріли  з боку сусідньої держави . Ми почули багато цікавого і , на жаль сумного . Для мене Володимир Вікторович – справжній герой .

Кравчук Максим

Після всього почутого мені навіть важко уявити , що мій брат теж може опинитися у тому пеклі . Дуже вразили слова , що хлопці просили , щоб          «було  швидко і не боляче».

Андрійчук Софія

Я був вражений , бо спочатку навіть не знав , що у нашому селі живе такий герой . Я дивився на нього і думав : «Як він може усміхатися після таких випробувань?». Це справді взірець мужності , великої сили волі . Там , на сході , воює і мій дядько . Для мене він як другий тато . Я молився за нього разом з бабусею , яка не знаходила собі місця , постійно носила з собою телефон , бо будь-якої миті може пролунати дзвінок . Мрію , щоб війна швидше закінчилася і українці здобули перемогу .

Крина Олексій

Я вважаю , що Драмарецький В.В. – герой . Він , як справжній командир , думав про те , як зберегти життя своїм підлеглим . Йому було дуже боляче ховати побратимів , дивлячись у вічі їхнім батькам .

Крина Сергій

Мене здивувало , що майор розповідає про пережите так спокійно . Адже він зовсім молодий , а вже довелося побувати під обстрілами , ховати найкращого друга , з яким разом вчилися в академії , були нерозлучними .

Крушельницький Олексій05.11.2014 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
  • Контакти