Співпраця з батьками і громадскістю

Головна » Співпраця з батьками і громадскістю   

 

Щодо поширення інформації про телефонну лінію психологічної підтримки

За час здійснення Російською Федерацією повномасштабного вторгнення на територію України тисячі наших співгромадян втратили рідних і близьких, своє житло і майно, можливість спокійно жити і працювати у звичному режимі. Перебування у надзвичайно складних ситуаціях призвело до сильних переживань, з якими важко впоратися самотужки. Найбільшою мірою це стосується людей, які перебували у місцях проведення бойових дій. Особливо вразливими є діти та люди похилого віку. Для того, щоб стабілізувати психологічний стан, постраждалим важливо мати можливість поділитись переживаннями, обговорити обставини, що їх спричинили, з фахівцями-психологами для стабілізації внутрішнього стану, іншими словами - отримати психологічну підтримку.

З метою надання психологічної підтримки та допомоги особам, які постраждали від військових дій, Вінницьким обласним центром соціальних служб забезпечується цілодобова робота телефонної лінії. Психологи готові надати фахову допомогу та підтримку всім, хто звернеться за телефонами: 067-885-71-07 та 096-524-17-41.З 25

 

 

 

 

по 29.11 в рамках проведення відкритих дверей батьки наших учнів мали можливість відвідати заняття та дізнатися більше про навчальний процес їхніх дітей.

 

 

25.10.19р. відбулися педагогічні консультації батьків, на яких кожен з них мав змогу не тільки дізнатися про успішність своїх дітей, а й отримати поради та цікаву інформацію щодо виховання підлітків.

18 квітня батьки 9-11 класів мали змогу відвідати педагогічні консультації з учителями предметниками та вирішити нагальні проблеми щодо навчання та поведінки своїх дітей.

10.04.19 для батьків 5-8 класів було проведено педагогічні консультації з вчителями – предметниками, на яких вони мали можливість отримати корисні поради та взнати  більше про успіхи своїх дітей в індивідуальному порядку.

 

4 квітня відбулося засідання у клубі батьків початкових класів. Для батьків провидився тренінг "Дитина - дзеркало батьків" (Поліщук Л.Л.), "Чи хороші ви батьки" (Діденко Л.А.). Також проводилась бесіда на тему "Виховання пізнавальних інтересів у сімї" (Тополюк Г.О), презентація "Сім помилок сімейного виховання" (Сененко Н.В.). Батьки були активними та креативними.

14.03.19р в 5-6 класах відбулись батьківські збори у формі Музкіоску «Творча фантазія». Діти ібатьки із задоволенням приймали участь у змаганнях. Вони вправно вгадували музичні інструменти, мелодії пасень, розгадували кросворди, співали українські народні пісні.

 

13 лютого класним керівником 10 класу -  Куманецькою М.О., було проведено годину спілкування із батьками та учнями на тему «Актуальні професії». Проведено диференційно – діагностичне опитування на встановлення професійних нахилів десятикласників.


 

 

 

Акція "Вони скажуть " Спасибі" відбулася з допомогою батьків у старшій групі дошкільного відділення. Сало, яблучка, скибки хліба- саме з цих інгрідієнтів кожна сім'я створила свій неповторний смаколик для пернатих. Потім всі дружно пішли на майданчик пригощати птахів. Діти веселились і раділи разом з батькам.

 

30.01.19. Тренінг для батьків "Мистецтво дарувати любов " Під час тренінгу обговорювали такі питання як: " Чи говорите ви дітям слова схвалення?" "Чи виникають труднощі при спілкуванні з дитиною?" "Що ви робите для того, щоб ваша дитина вас почула?". Також розігрували проблемні ситуації, грали різні цікаві ігри. Завершився тренінг веселою руханкою " Якщо ти щасливий".

 

 

 

24.01.2019 в 11 класі відбулися батьківські збори за  участі учителів – предметників та учнів. Батьків було ознайомлено з правилами  реєстрації та процедурою ЗНО. Також мали змогу отримати консультації учителів – предметників, щодо підготовки до ЗНО.

Протягом осінніх канікул в школі проходила акція "Сплети сітку в АТО", до якої долучилися учні, батьки і вчителі Широкогребельського ЗНВК.

 

Ми їм потрібні

24.10.18 в рамках співпраці з батьками у 11 класі відбулася конференція з обміну  досвідом «Ми їм потрібні. Юнацький вік і стосунки з дорослими». До уваги батьків була запропонована лекція з питань проблем підліткового віку. Батьки обмінялись досвідом по вирішенню конфліктних ситуацій з дітьми.

Разом веселіше

 

23.10.18 в школі проходила спортивно-розважальна програма «Разом веселіше» з учнями і батьками 2 і 4 класів. Діти і батьки із задоволенням брали участь у естафетах: «Вершники», «Влучний мяч», «Пролізь в обруч», «Естафета з перешкодою». Такий захід позитивно вплинув на взаємовідносини у сім’ях.

 

Цікавий світ навколо нас

17 жовтня учні 3 класу разом з батьками гралися в пізнавальну гру "Цікавий світ навколо нас". Разом з дітьми батьки побували на станціях, виконували завдання. Результатом були задоволені всі.


 До життя школи долучаються й батьки. Так, у День добрих справ (5-6 класи) мами та їхні діти плели сітку в зону АТО, а батьки учнів 1 класу взяли участь у роботі творчої майстерні «Подаруй мені іграшку».

 

 Випуск у дитячому садку.

Дошкільне відділення ЗНВК 1 червня випустило чергову "зграю пташенят". Свято пройшло весело, цікаво, у нестандартній формі. Найбільше залишилися задоволені майбутні першачки - вони стануть школярами.

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвінка. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік, попереду – канікули. А сумне, бо востаннєдзвоник пролунає для одинадцятикласників. Майбутні випускникискуштували смачної каші, співали пісні, дарували слова вдячності батькам та працівникам школи, залишили свій підпис на рушникові та створили срібний дощ із монет.

 

 

24.05.2018р. у 4 класі відбувся випуск учнів з початкової школи.

Під час свята випускники подарували всім гостям багато теплих слів, пісень, танців. Особливо зворушливим моментом було звернення дітей до батьків.

Учні отримали дипломи випускника початкової школи.

 

 

 

 11 травня переддень Дня матері у школі відбулося родинне свято «Зустріч поколінь»,на яке були запрошені батьки учнів. Діти підготували цікавий і змістовний концерт для своїх рідних. Звучали ліричні пісні про мамів, татусів, вірші про бабусь і дідусів. Залишилися приємні враження від виступів.


 

 

 

26.04.18р.  у 1,2 та 4 класі відбулась родинна зустріч «Мама, тато і я – спортивна сім’я».

Для батьків та дітей вчителі Діденко Л.А, Сененко Н.В, Тополюк Г.О. підготували цікаві конкурси, естафети та ігри, які сприяли зміцненню міжособистісних стосунків у сім’ях. Для батьків родинний захід став справжньою несподіванкою та подарував щасливі миті спілкування зі своїми дітьми, дав можливість побачити своїх дітей з іншої точки зору.

Учні намагались підбадьорювати своїх матусь і татусів, вигукуючи різні гасла. Діти отримали неймовірне задоволення  та яскраві враження від спільної діяльності з їх родинами.

26 квітня відбувся батьківський ринг у 5 класі «Культура взаємин батьків і дітей». У дискусійній формі батьки вирішували поставлені завдання, виконували вправи «Скринька мудрості», «Прислів’я і приказки», «Дерево рішень». Експертами у батьківському ринзі виступали учні класу,що визначали , яка сім’я у відповідях на запитання була найбільш близька до правильного трактування.

 

 

19 квітня 2018 року відбулося тренінгові заняття з батьками учнів 607 класів на тему «Як взаємодіяти з підлітком у конфліктній ситуації», на якому присутні визначали причини виникнення конфліктів та конструктивні шляхи їх вирішення. Батьки обговорювали ситуації, відповідали на питання анкети. Кожен отримав пам’ятку «Як поводитись під час конфлікту».

 

 

 

 У 8-9  класи  провели нестандартні батьківські збори. Учні та батьки вирішили позмагатися в інтелектуальній грі та зіграли в брейн-ринг. Перемогу здобули батьки.

 

 

 

 17 квітня 2018 року у 2 класу пройшов майстер-клас по виготовленню сувенірів. Батьки разом із дітьми виготовляли святкові весняні сувенірі.
 

 Прибирання місцевого парку учнями школи. 

 

27 березня відбувся спільний уікенд «Місток взаєморозуміння» для батьків та учнів 10-11 класів. Захід пройшов у дружній та теплій атмосфері. Учасники відповідали на запитання анкет «Чи знаю я тебе», складали правила взаєморозуміння між батьками та дітьми, грали рольову гру «Ти – я, я – ти».


Всі новини
  • Контакти