Новини

Головна » Новини   

Великій Перемозі присвячується

 

З нагоди 70 – річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників та з метою підтримки наших бійців у новій війні учні Широкогребельської СЗШ 1 – 3 ступенів провели цілий ряд заходів. 

Зокрема у центрі села відбувся патріотичний флеш-моб під гаслом «Україна навіки єдина». У ньому взяли участь всі школярі без винятку, від наймолодших до найстарших. До флеш-мобу діти готувалися під керівництвом Генесіцької Анни ( 11 кл. ), Тополюк Марини ( 11 кл.), Юрчука Олексія ( 10 кл.). Незважаючи на холод, учні завзято підтримували ведучих, а глядачі бурхливо аплодували, а деякі навіть плакали. У кін ці гучно пролунало гасло флеш-мобу та «Слава Україні! Героям слава!».

Цими ж вигуками вітали мешканців сіл Широка Гребля, Йосипівка і Михайлин учасники патріотичного велопробігу. Команда велосипедистів у складі учнів 8 класу Генсіцького Олега, Діденко Юлії, Квапіла Дмитра, учнів 9 класу Нефьодової Олени, Чарної Аліни, Юрчука Андрія та 10 класу Юрчука Олексія, Юрчука Дмитра на чолі з педагогом-організатором Ковальчук Валентиною Василівною проїхали умовним кільцем, щоб вклонитися полеглим воїнам, що покояться у братських могилах. Учасників велопробігу проводжали на урочистій лінійці після виконання Гімну України. Під час поїздки лунали патріотичні пісні і такі гасла : «Слава нації – смерть ворогам!», «Україна понад усе!»

Міністерство інформації05.11.2014 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
  • Контакти