Новини

Головна » Новини   

Шевченківський тиждень

Цьогоріч пошанування письменника – пророка сприймалося дещо по-іншому, через призму буремних подій сьогодення. Школярі підхопили ідею Всеукраїнського марафону і читали улюблені вірші Шевченка. 

Незвичайним був флеш-моб, коли з десятків вуст лунали рядки Тарасової поеми. Учні 11 класу представили презентацію про дитячі роки поета, а Поліщук Катерина – авторську презентацію «Шевченко – художник». Цікавою пройшла літературно – музична композиція «Іду з дитинства до Тараса». Ми, різні за віком, та спільні за своїм духом, згадували того, хто не лише влучно говорив, але й боровся за свободу, мир і спокій у нашому українському домі. Звучали записи віршів у виконанні К. Скрябіна, Діденка. Не залишили байдужими жодного з присутніх дует Душевської Тетяни та Шкрабій Світлани з піснями «Заспіваймо пісню за Україну» та «За сонце, за небо».

Не менш цікавим заходом Шевченківського тижня був турнір знавців творчості Кобзаря. «Шевченко – частина серця українця». Дві команди, «Патріоти» (7клас) та «Жовто-блакитні» (8 клас) , змагалися за звання «Найерудованіший» . Школярі описували картини Шевченка , щоб «Словам було тісно, а думкам просторо», редагували рядки з поезій, відповідали на питата винахідливість. Перемогу здобули учні 8 класу.

Приємно вразила гра старшокласників «Крізь терни», у якій брали участь команда 11 класу та збірна 9 – 10 класів.

Досягли «зірок» одинадцятикласники. Найактивнішими були Тополюк М., Поліщук К., Генсіцька А.

Всі ми ще раз переконалися, що Тарас Шевченко – виразник дум наших, борець за вільну Україну, який закликав у своїх творах : «Борітеся – поборете, вам Бог помагає!».17.03.2015 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
  • Контакти