Новини

Головна » Новини   

Міс Весна 2015

У Широкогребельській СЗШ І-ІІІ ступенів знову відбулося свято краси, юності, життєдайного оптимізму, який вкрай необхідний у цей непростий час.Бажаючих не бракувало: у конкурсі взяло участь 11 красунь (п’ятикласниці Набокова Альона і Діденко Валентина, шестикласниця Шкрабій Аліна, учениці 7 класу Кравчук Анастасія, Кравчук Аліна, Маркіна Мирослава, Кривушина Анастасія і Генсіцька Ольга з 8 класу, дев’ятикласниці Богатчук Дар’я та Яновська Оксана, а також учениця 10 класу Шкрабій Світлана).

Кожен вихід дівчат супроводжувався бурхливими оплесками, бо вони справді були чудовими. Блискуче справилися учасниці і з інтелектуальними випробуваннями: вони відповідали на культурологічні питання, продовжували прислів’я. Міні-концертом стало домашнє завдання, бо конкурсантки і співали, і танцювали, і декларували вірші.

У перервах між виходами дівчат глядачі теж не сумували. Душевська Тетяна чарувала піснями, учні 7 класу Зінченко Олександр, Колеснік Андрій, Мосійчук Олександр майстерно інсценізували гумореску; ведучі дійства Рогальська Дар’я і Квапіл Дмитро пропонували жартівливі змагання, співочу перерву.

Видовище було настільки захоплюючим, що ніхто не помічав, як плинув час. Багато зусиль для цього доклали педагог-організатор Ковальчук В.В., лідер центру організації дозвілля Генсіцька Анна, учень 10 класу Поліщук Олександр, що забезпечував музичний супровід.

Кожна красуня стала переможцем у певній номінації, а володарками титулу «Міс Весна-2015» у своїй віковій групі оголошено Набокову Альону, Генсіцьку Ольгу та Шкрабій Світлану.

Юлія Чехівська, лідер центру інформації. 31.03.2015 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
  • Контакти