Новини

Головна » Новини   

Світова література

09.10.13 р. у 10  класі вчитель світової літератури Галина Миколаївна Гижа провела відкритий урок 

на тему «Влада золота та її філософія в повісті «Гобсек», Романтичні та реалістичні риси  неоднозначного образу «філософа й скнари Гобсека».

На занятті були запрошені члени предметної  комісії вчителів суспільно- гуманітарного циклу Медвідь О. А. , Буравська Н. А. , Степанова О, Є., Ковальчук В.В.,а також заступник з НВР Гнатюк С. Л.

Учні отримали випереджальне домашнє завдання, а  на уроці кожна група презентувала свої роботи: 1 група- «Бальзак і Україна»; 2 група – «Історія написання повісті «Гобсек».

Учні складали схему «Влада грошей та золота», працювали  в парах над характеристикою образу Гобсека . Методом «Гронування» підвели підсумок про негативні і позитивні якості Гобсека.

Вирішували проблемні  запитання та складали таблицю «Історія деградації особистості Гобсека». Щоб з ясувати актуальність питання «Гроші- це головний закон світу?, проводили дискусію.

За допомогою терезів учні продемонстрували свої переконання, що  загальнолюдські цінності переважають  владу золота.

У заключному слові вчителя  Гижі Галини Миколаївни прозвучав вірш Р.Бернса «Чесна бідність», а вдома  учні працюватимуть над твором «У чому  щастя людини?29.10.2013 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
  • Контакти