Новини

Головна » Новини   

Ярмарок

Щорічний  благодійний «Осінній ярмарок» у Широкогребельському ЗНВК провели з 07 – 10 листопада .На столах можна побачити кулінарні шедеври. А продають їх учні, яким допомагають вчителі. Зібрані кошти віддадуть на допомогу  потребуючим.

   Не зважаючи на великий асортимент випічки в магазинах , батьки разом  з дітьми залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч  приготували безліч  домашніх ласощів.

   Цілий тиждень шкільний коридор перетворився на маленький ринок. На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка,печиво, торти, рулети, -  все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами. Покупців виявилося ще більше, ніж продавців. Атмосфера  на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили  справжню атмосферу  ярмаркового дійства . Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благородної справи, діти посмакували випічкою, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів.

  Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Ми сподіваємося, що наші учні коли закінчать школу теж займатимуться благодійністю.10.11.2017 | Aдмін

Вернутись назад


Всі новини
  • Контакти